Enflasyonla Topyekün Mücadele

DÜĞÜN & BALAYI

DÜĞÜN & BALAYI

Asteria Hotels Kremlin Palace, hayatınızın en özel günlerini hayallerinizdeki gibi yaşayabilmeniz için her detayı özenle düşünüyor. Hizmet standartlarıyla her zaman mutlulukla hatırlayacağınız bir düğün balayı için tek yapmanız gereken bir Asteria oteline gelmek ve kendinizi özel hissettirecek günlerin tadını çıkarmak…

BALAYI

Asteria Hotels Kremlin Palace’ta balayı çiftlerimiz için minik sürprizler ve detaylar özel olarak planlanıyor. Tatiliniz boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz hemen hemen her ayrıntı mevcut.

Asteria Hotels bu özel tatili hayallerinizdeki gibi yaşayabilmeniz için özel bir paket oluşturdu. Bu pakete dahil hizmetlerimiz:

Bornoz
Terlik
Kettle
Çay Kahve Seti
VIP Buklet Malzemesi
Köpüklü Şarap
Aşk Meyveleri
Çikolata
Kuru meyve ikramları
Arzuya göre bir kez odaya kahvaltı (En geç bir gün öncesinden ön rezervasyonlu)
Bir akşam ücretsiz A’la Carte restoranda ağırlanma şansı ile kendinizi özel hissettirecek günlerin tadını çıkarabilirsiniz. (En geç bir gün öncesinden ön rezervasyonlu)

Not: Balayı paketinden yararlanmak isteyen çiftlerin, evlilik tarihinden itibaren 6 ay içinde yapacakları konaklamalar için check-in sırasında evlilik cüzdanlarını göstermeleri gerekmektedir.
Balayı paketindeki bazı ayrıntıları ( Yer / Saat / Tarih ) misafirlerin kendileri konaklama esnasında bildirmelidirler.
Balayı konseptinde bazı hizmetler istek dahilinde ve talep durumunda müsaitlik durumuna göre organize edilir.

DÜĞÜN

En özel gününüzde binlerce kişi önünde bir kez daha EVET diyin. Özel süslemeli araba ile otel turu, ses ve masa düzeni, tercihiniz olan müzik eşliğinde dans, nikah memuru ve animasyon ekibinin gösterileri eşliğinde, unutulmaz bir nikah töreni size bekliyor. Düğün paketine dahil hizmetlerimiz:

Dondurmalı Meyve Çeşitleri
Özel Pasta
Soğuk Şampanya
İskelede Özel Süslenmiş Nikah Masası
Gelinin eline çiçek (kazablanka)
Tercih Ettiğiniz Şarkı ile Dans
Rusça Konuşan Nikah Memuru
Nikah Şahitleri 2 Kişi
Biri Otel Müdürü – İki Otel Yöneticisi
Sınırsız Consept içecekleri

*Ücretli Hizmet – İskelede Nikah Töreni (Bu aktivite, sahilde güneşlenen kalabalık önünde, akşam saatlerine doğru iskelede yapılır.)

Bizi takip edin

Trip Advisor
Holiday Check
Top Hotels
Zoover

İletişimde kalın

Haberler ve kampanyalar için bizi takip edin

Facebook Instagram

E-Bülten Aboneliği

Subscribe for newsletter

 

Check out

Muhteşem ambiyans

Asteria Club Belek

FOTO GALERİ VİDEO GALERİ
TRdetaylar için tıklayın...Galeri için tıklayın...Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz. ASTERIA KREMLIN PALACE370370434 422370dugun-balayi2asteria-kremlin-palace,dugun-balayi,,,Geliş Saati370370 Geriİleri
sub